Jinan Jia Ge Biological Technology Co., Ltd.

   

Profesjonalny producent proszków steroidowych, preparatów oralnych i preparatów do iniekcji, peptydów, SARM, środków znieczulających miejscowych itp

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
I received package as always everything went perfect, product seems to be as all have been from you perfect. Thanks.

—— Tony

You are truly awesome. Everything about this transaction was outstanding. The detailed emails. The shipping, the packaging, the powder quality

—— Akram

Hi,Vivian, thank you very much for your product, it helps me.

—— Frank

Im Online Czat teraz

Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle

Chiny Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle dostawca
Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle dostawca Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle dostawca

Duży Obraz :  Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: CHINA
Nazwa handlowa: JNJG
Orzecznictwo: USP BP SGS KOSHER
Numer modelu: 862-89-5

Zapłata:

Minimum Order Quantity: Negotiable
Cena: negotiation
Packaging Details: 1kg/ foil bag or as your requirement
Delivery Time: within 12 hours after you payment
Payment Terms: TT, Money Gram, Western Union, Bitcoin
Supply Ability: 500kg/per week
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 862-89-5 MF: C29H46O3
MW: 442.68 EINECS: 212-729-3
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Użycie: Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zyskiwanie siły

Surowy proszek sterydowy Dynabolon Nandrolon Undecylate For Gain Muscle

Podstawowe Infor ------ Nandrolon Undecylate

Nazwa produktu

Nandrolon Undecylate

Synonim

Dynabolon; Undekanian nandrolonu;

Nandrolon Undeylate

CAS

862-89-5

MF

C29H46O3

MW

442,68

EINECS

212-729-3

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Stopień

Pharma Grade

Stosowanie

Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zyskiwanie siły

MOQ

10G

Nekrolon undekanian Opis:

Dynabolon jest niegdyś popularnym sterydem anabolicznym składającym się z aktywnego steroidowego hormonu Nandrolon związanego z bardzo dużym undekanianowym estrem. Bardzo podobny do dekanianu Nandrolonu (Deca Durabolin), ester undekanianu Dynabolonu jest nieco większy, co zapewnia jeszcze dłuższe okno terapeutyczne. Jednak, gdy raz popularny steryd w planach leczenia terapeutycznego i wśród sportowców zwiększających wydajność, Dynabolon nie jest już dostępny na rynku.

Ten szczególny związek to undekanian nandrolonu, ten sam ester, który Organon wykorzystuje do przygotowania testosteronu Andriol. W tym przypadku związek oczywiście nie jest przeznaczony do podawania doustnego, natomiast zamiast tego jest on przeznaczony do długotrwałego wstrzykiwania na bazie oleju.

Undecylat nandrolonu jest skutecznym związkiem, który wytwarza wysokiej jakości, długotrwały przyrost mięśni. Wynika to z relatywnie długiego okresu półtrwania leku (około 8 dni). Użytkownicy zgłaszają łagodne skutki uboczne, przy czym największym efektem ubocznym jest zatrzymywanie wody.

Zastosowanie undekanianu nandrolonu :

Undekanian nandrolonu stosuje się w celu stymulacji przyrostu masy ciała po intensywnym zabiegu chirurgicznym, ciężkim urazie lub przewlekłej infekcji lub w innych przypadkach, które powodują niewystarczający przyrost masy ciała. Może być również stosowany w celu zwiększenia masy mięśniowej spowodowanej długotrwałym leczeniem kortykosteroidami oraz w celu zmniejszenia bólu kości związanego z osteoporozą. Wzrost masy mięśniowej i siły wynika z retencji wody w tkankach i stawach. Jest to lek, który można uzyskać również bez recepty.

Nekrolon undekanian wykorzystuje:

Undekanian nandrolonu jest iniekcyjną postacią anandolowego nandrolonu steroidowego, podobnie jak krótko działający dekanian nandrolonu (Deca-Durabolin), został użyty do uzyskania stałego i znacznego przyrostu siły i masy "wysokiej jakości" (masa beztłuszczowa, która jest bardziej prawdopodobna po użyciu narkotyków). Głównym składnikiem tego leku jest anandolowy nandrolon steroidowy. Ester zastosowany tutaj jest dłuższy o jeden atom węgla niż dekanian, i w konsekwencji tworzy bardzo nieznacznie dłuższy trwający osad leku w miejscu wstrzyknięcia. Undecylat nandrolonu jest skutecznym związkiem, który wytwarza wysokiej jakości, długotrwały przyrost mięśni.

Wynika to ze stosunkowo długiego okresu półtrwania leku (około 18 dni). Nawet bez przedłużonego okna terapeutycznego, undekanian nandrolonu można wygodnie wstrzykiwać raz na 1 do 2 tygodni, co odzwierciedla jego powolny charakter. Kiedyś sportowcy i kulturyści wysoko cenili sobie zdolność do promowania powolnego stałego wzrostu masy mięśniowej przy minimalnych efektach ubocznych związanych z estrogenem lub androgenizmem.

Nandrolon Undekanian to steryd wytwarzany przez człowieka, podobny do naturalnie występującego steroidonu steroidowego. Undekanian nandrolonu stosuje się w celu przyspieszenia przyrostu masy ciała po intensywnym zabiegu chirurgicznym, przewlekłym zakażeniu lub ciężkim urazie, a także w innych przypadkach prowadzących do niewystarczającego przyrostu masy ciała lub utrzymania. Undekanian nandrolonu stosuje się również w celu zmniejszenia utraty mięśni spowodowanej leczeniem kortykosteroidami i zmniejszenia bólu kości związanego z osteoporozą.

Administracja i dawkowanie:

Jak już wspomniano powyżej, undekanian nandrolonu jest lekiem, który występuje w postaci iniekcji. Wstrzyknięcie 2 ml jest równe 2 ampułkom, ponieważ każda ampułka zawiera 80,5 mg dekanianu nandrolonu w 1 ml. Undekanian nandrolonu ma krótszy okres życia niż dekanian nandrolonu. Śledź użycie dokładnie tak, jak wskazano. Aby uzyskać pożądane wyniki, należy przestrzegać diety bogatej w białko i kalorie.

W celu uzyskania innych informacji, pacjenci powinni uzyskać poradę, konsultując się z lekarzem. Dawka undekanian nandrolonu ustalana jest indywidualnie z uwzględnieniem stanu medycznego i tolerancji leku. Dlatego, aby uzyskać odpowiednią receptę na konkretny stan chorobowy, należy skontaktować się z lekarzem. Undekanian nandrolonu jest najczęściej wstrzykiwany dwa razy w tygodniu. Minimalna dawka wynosi 2 ml na tydzień. Ponieważ lek ten jest najczęściej stosowany przez sportowców, cotygodniowa dawka 4 ml jest wystarczająca do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Wyższe dawki zwiększają częstość występowania działań niepożądanych. Dla kobiet zaleca się dawkę 1 ml na tydzień, aby uniknąć objawów wirylizacji.

Jak działa Undecylate Nandrolone?

1. Podobnie jak naturalnie występujący steroid steroidowy, undekanian nandrolonu jest sterydem wytwarzanym przez człowieka.

2. Zastosowany estro undecylan Nandrolonu jest o jeden atom węgla dłuższy niż dekanian, a w konsekwencji tworzy bardzo nieznacznie trwalszy depozyt leku w miejscu wstrzyknięcia.

3. Nandrolon Undecylate stosuje się w celu zmniejszenia utraty mięśni spowodowanej leczeniem kortykosteroidami i zmniejszenia bólu kości związanego z osteoporozą.

4. Nandrolon Undecylate jest również stosowany w celu promowania przyrostu masy ciała po intensywnym zabiegu chirurgicznym, przewlekłym zakażeniu lub ciężkim urazie, aw innych przypadkach, które powodują niewystarczający przyrost masy ciała lub utrzymanie.


Jak korzystać z Undecylate Nandrolone? i jak wygląda okres półtrwania?

1. Nandrolon Undecylate jest często wybierany przez kulturystów do wykonywania szybkich i twardych mięśni. Może być również stosowany w cyklu cięcia i łączenia.

2. Aby uzyskać lepsze efekty, twarde i dobrze zdefiniowane mięśnie, podczas cykli cięcia sportowcy wolą układać go z Winstrolem lub Anavar.

3. Wyższe dawki dają lepsze wyniki, ale także zwiększają retencję wody i aromatyzację. W takich przypadkach w celu utrzymania tkanki mięśniowej konieczne jest przyjęcie antyestrogenów.

4. Nie przekraczając dawki undekanianu Nandrolonu (4 ml / tydzień), nie silnie aromatyzuje.

5. Względnie długi okres półtrwania Nandrolonu Undecylate około 18 dni, więc jest skuteczny związek, który produkuje wysokiej jakości, długotrwałe przyrosty masy mięśniowej.

6. Nandrolon Undecylate można wygodnie wstrzykiwać raz na 1 do 2 tygodni nawet bez przedłużonego okna terapeutycznego, co odzwierciedla jego powolne działanie.

Korzyść:

1) Bogate doświadczenie. Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze surowce farmaceutyczne są eksportowane do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a my mamy bardzo dobre opinie od naszych klientów i ustanowione długie przyjazne stosunki współpracy.

2) Świetna jakość, czystość i korzystne. Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, mile widziane zamów próbki.

3) Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa. Posiadamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.
Mamy szczególny sposób może wysłać od 2 kg do 20 ton produktów na raz. Oferujemy płyn do topienia w postaci płynnej. I wysyłaj płyn w specjalnych butelkach.

4) Dobra obsługa posprzedażna. Powiadom aktualizację pakietu jak najszybciej i postaraj się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotka różne problemy! Wszystko jest dla klientów.
Nasze produkty i usługi będą koncentrować się na największym zapotrzebowaniu klientów, Cieszymy się największym entuzjazmem i szczerą współpracą z każdym klientem.
Podsumowując, wysoka jakość, najlepsza obsługa, bezpieczeństwo przesyłek i konkurencyjna cena to nasza nieustanna realizacja.

Szczegóły kontaktu
Jinan  Jia  Ge  Biological  Technology  Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lillian

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)