Jinan Jia Ge Biological Technology Co., Ltd.

   

Profesjonalny producent proszków steroidowych, preparatów oralnych i preparatów do iniekcji, peptydów, SARM, środków znieczulających miejscowych itp

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy obniżające masę ciała

Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
I received package as always everything went perfect, product seems to be as all have been from you perfect. Thanks.

—— Tony

You are truly awesome. Everything about this transaction was outstanding. The detailed emails. The shipping, the packaging, the powder quality

—— Akram

Hi,Vivian, thank you very much for your product, it helps me.

—— Frank

Im Online Czat teraz

Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss

Chiny Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss dostawca
Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss dostawca Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss dostawca

Duży Obraz :  Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: CHINA
Nazwa handlowa: JNJG
Orzecznictwo: USP BP SGS
Model Number: 49557-75-7

Zapłata:

Minimum Order Quantity: Negotiable
Cena: negotiation
Packaging Details: 1kg/ foil bag or as your requirement
Delivery Time: within 12 hours after you payment
Payment Terms: TT, Money Gram, Western Union, Bitcoin
Supply Ability: 600kg per week
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS nie.: 2627-69-2 MF: C9H14N4O5
MW: 258,23 EINECS: 220-097-5
Wygląd: Biały proszek Użycie: Do leczenia chorób sercowo-naczyniowych

Pharmaceutical Antineoplastic Raw Powder AICAR For Weight Loss

Szybki szczegół

Nazwa produktu

AICAR

Synonim

ACADEZYNA, AICAR, AICA-RIBOSIDE, AMPK, 5-AMINOGAZAZAZ-4-karboksyamido-1-BETA-RIBOSIDE, 5-AMINO-MIMOZAZOL-4-karboksyamido-1-BD-RIBO-FURANOZID; 5-AMINO-MIMOZAZOLO-4-Karboksyamid 1-BETA-D -RIBOFURANOSIDE; Z-RIBOSIDE

CAS

2627-69-2

MF

C9H14N4O5

MW

258,23

EINECS

220-097-5

Temperatura topnienia

214-215 stopni Celsjusza

Przegląd rozpuszczalników

Rozpuszczalny w wodzie do 50 mM i w DMSO do 100 mM (z ogrzewaniem)

Wygląd

biały lub prawie biały proszek

Stosowanie

półprodukty farmaceutyczne. Do leczenia chorób sercowo-naczyniowych

Opis

(1). AICAR jest peptydem, którego nazwa techniczna jest rybonukleotydem 5-aminoimidazolo-4-karboksamidowym. Może być również znany jako rybonukleotyd AICA, ZMP lub Acadesine. Jest to związek pośredni zawarty w wytwarzaniu monofosforanu inozyny. Działa głównie jako AMP- aktywowany agonista kinazy białkowej, co oznacza, że ​​ma zdolność do promowania działania magazynów składników odżywczych do produkcji energii.

(2). AICAR jest analogiem adenozyny, który selektywnie aktywuje kinazę białkową aktywowaną AMP (AMPK). AMPK reguluje metabolizm lipidów i glukozy, aby utrzymać homeostazę energii komórkowej (Hardie i Carling).

(3). AICAR może pobudzić te procesy, ponieważ zawiera zdolność do penetracji komórek serca i blokowania wytwarzania enzymów związanych z regulowaniem spożycia glukozy i wydalaniem energii.

(4). Przy zahamowaniu tych enzymów regulacyjnych, dotknięte komórki mogą z kolei zwiększyć ilość glukozy, którą można otrzymać, i mogą również zwiększyć poziom konwersji energii. Dodatkowo, określono obecność peptydu, aby pomóc w obniżeniu zaprogramowanej śmierci komórki. proces, który jest również znany jako apoptoza.


Podanie

AICAR jest przepuszczalnym dla komórki aktywatorem kinazy białkowej aktywowanej AMP (AMPK), głównego regulatora metabolicznego, który jest aktywowany w czasach zmniejszonej dostępności energii (wysokie proporcje AMP: ATP) i służy do hamowania procesów anabolicznych. In vivo, farmakologiczna aktywacja AMPK z ćwiczeniami naśladującymi AICAR i wyzwala niezależny od insuliny wychwyt glukozy przez mięśnie szkieletowe.

Po pierwsze, jest to ważny środek do badań farmakologicznych, używany głównie jako aktywator AMPK. Jest to związek, który wykazał wyjątkowo imponujące działanie zmniejszające utratę tłuszczu i zwiększający wytrzymałość u zwierząt laboratoryjnych. Ponadto ma on znaczną mistyfikację wynikającą z przynajmniej częściowego wykorzystania przez elitarnych europejskich rowerzystów. I wreszcie, jest on łatwo dostępny ze stron badań chemicznych i jest osobiście testowany przez wielu, chociaż generalnie jako część stosów i połączony ze zmianami w treningu i / lub diecie.

Funkcjonować

Utrata tłuszczu:

AICAR jest peptydem, który jest związkiem pośrednim w wytwarzaniu monofosforanu inozyny i jest bezpośrednio związany z regulacją metaboliczną. Najważniejszym mechanizmem znanym z AICAR jest jego zdolność do blokowania enzymów zarówno na poziomie wewnątrzkomórkowym, jak i pozakomórkowym, co z kolei pozwala do przyspieszonej stymulacji wychwytu glukozy i zwiększenia liczby kinaz białkowych w tkance mięśni szkieletowych. Te dwie funkcje pozwalają na większą konwersję energii, która pomaga spalać tłuszcz, a także utrzymać wydajność w aktywności. To jest to, czym zainteresowani są naukowcy i sportowcy / kulturyści.

Kinaza białkowa aktywowana AMP:

Głównym mechanizmem działania Aicar jest aktywacja AMPK (kinaza białkowa aktywowana AMP). Aktywacja AMPK powoduje zatem, że ta sama komórka komórkowa (by tak rzec) została włączona, tak jakby komórka była pozbawiona energii, na przykład z intensywnych ćwiczeń fizycznych, lub z niskiej kaloryczności.

Aicar, w dostatecznym i dość znacznym stężeniu, jest skuteczny w aktywacji AMPK i indukowaniu stanu komórkowego, tak jakby wykonywane były ćwiczenia, lub zapasy energii były niskie i tłuste, dlatego musiały być spalane.

AICAR wykorzystuje szlaki metaboliczne do blokowania pewnych enzymów, co pozwala na aktywację AMP kinazy białkowej.

Można to wyjaśnić laikowi w ten sposób: gdy weźmiesz znaczną ilość aicara, to on wyłapuje twoje ciało na poziomie komórkowym, aby myśleć, że ćwiczenia zostały właśnie wykonane. Ponieważ organizm uważa, że ​​właśnie wykonał znaczną ilość ćwiczeń, cykl energii na poziomie komórkowym zaczyna przekształcać źródła paliwa, takie jak kwasy tłuszczowe, w celu uzyskania energii, która została wydana podczas ćwiczeń. Może to mieć bezpośredni skutek na poziomie aktywności wytrzymałościowej i trwałości tej aktywności. Uważa się, że wrażliwość na insulinę jest również jednym działaniem, które AICAR produkuje, ponieważ ciało uważa, że ​​po prostu przechodzi serię ćwiczeń. Interesujące, w badaniach na zwierzętach z otyłymi myszami, aicar wykazały wszystkie korzyści peptydów dla myszy indukowanych dietą otyłości, jednak zdrowe szczupłe myszy nie czerpały żadnych korzyści z wrażliwości na insulinę lub wzrostu wychwytu glukozy. Mówiąc to, zastosowanie w kulturystyce nie wydaje się bardzo odpowiednie, ponieważ te mechanizmy są ukierunkowane na brak kształtu i nadwagę.

Chronić przed urazem ischemicznym:

Co ciekawe, wykazano, że aicar chroni przed uszkodzeniem niedokrwiennym. Ten typ urazu jest bezpośrednio związany z ograniczeniem krwi do tkanek, co może powodować niedostateczne ilości tlenu i glukozy potrzebne do utrzymania tkanki przy życiu. Może to prowadzić do zakrzepicy, zatorowości. i skurcz naczyń. Preparat Aicar może być stosowany jako peptyd stabilizujący w przypadku epizodów niedokrwiennych i może umożliwiać prawidłowy przepływ krwi do mięśnia sercowego (serca).

Ta funkcja jest bardzo interesująca, ponieważ można ją zasadniczo wykorzystać do leczenia mięśnia sercowego w następstwie ataku serca. Może to zmniejszyć ryzyko urazów niedokrwiennych. W badaniach na zwierzętach również zmieniono nieprawidłowe wzrosty tkanek serca i funkcji zastawki serca. który użył peptydu aicar, co jest wadą.

Dawkowanie

Nowi użytkownicy: 25 mg / dzień
Zaawansowani użytkownicy: ci, którzy już doświadczyli sterydów, peptydów lub HGH: 50 mg / dzień
Zawodnicy i profesjonaliści: 75 mg / dzień, podzielenie zastrzyków w ciągu dnia

Korzyść

1. Mamy czas, abyśmy mogli szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.

2. najlepsza cena, pierwszej klasy usługi, wysoka skuteczna szybkość dostawy. Zniżka zostanie przyznana przy składaniu dużego zamówienia.

3. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przeładowany dla Ciebie

4. Wysyłka ekspresowym (FedEx, UPS, DHL, EMS TNT HKEMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.

5. Ciepła obsługa po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde z twoich pytań zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak tylko

możliwy. Przestrzeganie zasady pierwszego przekonania klienta. Zapewnimy najlepsze i najbardziej szczere usługi, jak to możliwe.

Inne gorące produkty

Nazwa Specyfikacja
MT-1 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
MT-2 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
MGF 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
DSIP 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
PT-141 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
Selank 5 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
GHRP-2 5 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
GHRP-2 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
GHRP-6 5 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
GHRP-6 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
PEG MGF 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Ipamorelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Hexarelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Sermorelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Oksytocyna 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
TB500 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Triptorelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Tesamorelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Gonadorelin 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
Gonadorelin 10 mg / fiolka, 10 sztuk / zestaw
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw
pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolka, 10 probówek / zestaw

Nazwa produktu CAS
Seria testosteronu
Octan testosteronu 1045-69-8
Testosteron Cypionate 58-20-8
Dekanian testosteronu 5721-91-5
Testosteron Enanthate 315-37-7
Propionian testosteronu 57-85-2
Fenylopropionian testosteronu 1255-49-8
Izocapronian testosteronu 15262-86-9
Undekanian testosteronu 5949-44-0
Sustanon 250 Nie dotyczy
Turinabol 855-19-6
Ustne Turinabol 2446-23-3
Stanolone 521-18-6
Fluoxymesteron 76-43-7
Seria Nandrolone
Nandrolon 434-22-0
Nandrolon Cypionate 601-63-8
Dekanian nandrolonu (DECA) 360-70-3
Nandrolon Phenypropionate (NPP) 62-90-8
Laurynian nandrolonu 26490-31-3
Propionian nandrolonu 7207-92-3
Nandrolon Fenylopropionian 62-90-8
Undekanian nandrolonu 862-89-5
Seria Boldenone
Boldenone 846-48-0
Octan Boldenonu CAS 2363-59-9
Cyprianate Boldenone 106505-90-2
Boldenone Undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
Seria Masteron
Drostanolone Propionate (Masteron) 521-12-0
Drostanolone Enanthate 472-61-1
Methenolone Series
Methenolone Acetate (Primobolan) 434-05-9
Methenolone Enanthate 303-42-4
Seria Trenbolone
Baza trenbolona 10161-33-8
Octan trenbolonu 10161-34-9
Trenbolon Enanthate Nie dotyczy
Węglan teksbolonowy heksahydrobenzylu 23454-33-3
Metylotrienolon 965-93-5
Doustne Steriods
Dianabol 72-63-9
Oxandrolone 53-39-4
Oxymetholone 434-07-1
Stanozolol 10418-03-8
Antyestrogeny
Letrozol 112809-51-5
Anastrozol 120511-73-1
Exemestane 107868-30-4
Cytrynian Clomifene 50-41-9
Cytrynian tamoksyfenu 54965-24-1
Cytrynian toremifenu 89778-27-8
SARM
YK-11 431579-34-9
Rad140 1182367-47-0
MK-677 841205-47-8
MK-2866 841205-47-8
LGD-4033 1165910-22-4
SR9009 1379686-30-2
GW501516 841205-47-8
Andarine S-4 401900-40-1
Pszczoła
Carphedon 77472-70-9
Sunifiram 314728-85-3
AICAR 2627-69-2
Raloksyfen 84449-90-1

Szczegóły kontaktu
Jinan  Jia  Ge  Biological  Technology  Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lillian

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)